BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 2495379
nr 249 5379
Ljuskrona
Mässing, 1800-tal, (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 juni 2003
150 kr
1.200 kr
500 kr
1.100 kr
ledande budet*
1.600 kr
Mässing